PLANY TRIATHLONOWE - PLANY BIEGOWE

Gotowe plany treningowe?

Oferta Specjalna: Gotowe Plany Treningowe na TrainingPeaks.com

Czy szukasz skutecznego planu treningowego, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele sportowe? Odkryj przewagę treningu siłowego w dyscyplinach wytrzymałościowych.
 
Oto kilka powodów, dla których warto wybrać plan siłowy do triathlonu!

Profesjonalizm

Nasze plany treningowe zostały opracowane przez trenera pływania, trenera PZTri oraz instruktora kulturystyki AWF - Aleksego Otłowskiego na podstawie teorii oraz aktualnych badań naukowych w dziedzinie treningu siłowego w triathlonie. Plany nadają się dla zawodników dystansów długich oraz krótkich. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym biegaczem, doświadczonym triathlonistą czy kolarzem mastersem, znajdziesz u nas odpowiedni plan dla siebie. Spośród trzech konkurencji wybierz dyscyplinę sportową, którą chcesz poprawić!

Wsparcie społeczności

Dołącz do globalnej społeczności sportowców, trenerów i entuzjastów treningu siłowego. Zyskujesz dostęp do zamkniętej grupy na facebooku. Wspólnie możemy się motywować, dzielić doświadczeniami i cieszyć się każdym osiągnięciem możesz również zadawać pytania ekspertom.

Integracja z Urządzeniami

Dzięki integracji z TrainingPeaks Ty lub Twój trener dopasujecie trening siłowy do treningu triatlonowego. Platforma jest kompatybilna z większością popularnych urządzeń sportowych i aplikacji do monitorowania aktywności fizycznej.

Wersja

pomożemy Ci wybrać odpowiednią wersję dla Ciebie. Mamy również kupon promocyjny zapytaj, zamów w kontakt@trimasters.pl

Klarowność

Plan jest czytelny, dostajesz wersję do druku oraz treść każdej jednostki treningowej. Dzięki temu będziesz mógł kontrolować swoje postępy. Ćwiczenia są wybrane ze względu na skuteczność w poprawie przygotowania siłowego w triatlonie. Treść jednostek treningowych jest podana w przystępny sposób: Ćwiczenie, Seria, Ilość powtórzeń, Ciężar Przerwa pomiędzy seriami.

Indywiduazacja

Wybór odpowiedniego planu w treningu siłowym oraz wybór planu ze względu na poziom przygotowania sportowego pozwala dostosować plan do aktualnej formy oraz w celu poprawy takich parametrów jak: siła, moc, ekonomia ruchów specjalnych w dyscyplinach: pływanie, kolarstwo, bieganie oraz w celu prewencji przed urazami. Dzięki temu masz pewność, że trening jest dostosowany do Ciebie.

Analiza postępów

Dziennik Treningowy: Prowadź dziennik treningowy, na gotowych drukach pdf. zapisujesz ciężar w danych ćwiczeniach.

Edukacja

Oprócz planów treningowych oferujemy szkolenia/warsztaty z planów oraz zawartych w nich ćwiczeń, dzięki temu pomożemy Ci zrozumieć zasady treningu siłowego i regeneracji, oraz dostaniesz ekspercki instruktaż każdego zawartego w planie ćwiczenia. Dla posiadaczy planów szkolenia są dostępne ze specjalnym klubowym rabatem.

Aleksy Otłowski


Aleksy Otłowski

Aleksy Otłowski jest doświadczonym trenerem triathlonu, posiadającym licencję Polskiego Związku Triathlonu. Jest również instruktorem kulturystyki AWF oraz trenerem II klasy pływania AWF. Obecnie współpracuje z jednym z czołowych klubów triathlonowych w Polsce w kategorii Elita.

Jego specjalizacją jest trening siłowy w triathlonie, w którym zdobył bogate doświadczenie podczas wieloletniej pracy z zawodnikami na różnych poziomach sportowych. Dzięki temu ma szeroką wiedzę na temat optymalnego treningu siłowego dla triathlonistów, uwzględniając ich indywidualne cele i poziom zaawansowania.

Na tej stronie z gotowymi planami do triathlonu, Aleksy Otłowski udostępnia kompleksowe programy treningowe uwzględniające zarówno treningi siłowe, jak i inne treningi triathlonowe, takie jak pływanie, jazda na rowerze i bieganie. Jego plany treningowe będą oparte na solidnych naukowych podstawach i dostosowane do potrzeb i możliwości każdego triathlonisty.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy trenerskiej Aleksy Otłowski będzie w stanie pomóc triathlonistom w osiągnięciu ich sportowych celów, poprawie wydolności, siły, techniki, ekonomii biegu i jazdy na rowerze oraz zapewnieniu właściwej regeneracji i minimalizowaniu ryzyka kontuzji.

Nie czekaj!
Dołącz do grona zadowolonych sportowców

Odkryj, jak efektywny trening może poprawić Twoją formę, zdrowie i samopoczucie.
Wybierz plan w TrainingPeaks lub formie pdf. Przekonaj się, dlaczego świat sportu docenia przygotowanie siłowe.

Razem do celu! Twoja siła ma znaczenie!

Wybierz swój plan treningowy TrainingPeaks

Sprawdź wszystkie dostępne plany treningowe na TrainingPeaks.

Trening siłowy biegacza,
średniozaawansowany, Tydz. 1-8

 • Plan trening siłowy część 1/3
 • 8 tygodni
 • 2x w tygodniu trening siłowy biegowy

Trening siłowy kolarza,
średniozaawansowany, Tydz. 1-8

 • Plan trening siłowy część 1/3
 • 8 tygodni
 • 2x w tygodniu trening siłowy kolarski

Trening siłowy biegacza,
średniozaawansowany, Tydz. 9-16

 • Plan trening siłowy część 2/3
 • 8 tygodni
 • 2x w tygodniu trening siłowy biegowy

Trening triathlonisty
średniozaawansowany, Tydz. 1-8

 • Plan trening siłowy część 1/3
 • Treningi siłowe dla triathlonisty oraz jednostki treningowe triathlonowe
 • 8 tygodni
 • w tym 2x w tygodniu tr. siłowy biegowy

Opis poszczególnych planów